Artistid

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Laupäev 23
Kell: 01:00

Ajukaja & Andrevski (EE)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Laupäev 23
Kell: 22:00

Badass Yuki (EE)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Reede 22
Kell: 23:00

Carnival Youth (LV)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Reede 22
Kell: 00:00

DVPH (EE)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Laupäev 23
Kell: 23:00

Faun Racket (EE)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Reede 22
Kell: 01:00

Gracias (FIN)

Asukoht: Klubi
Päev: Reede 22
Kell: 02:00

Parmani People (EE)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Reede 22
Kell: 22:00

Sander Reinus (EE)

Asukoht: Klubi
Päev: Laupäev 23
Kell: 02:00

Tallinn JÄCK City (EE)

Asukoht: Tartu Uus Teater
Päev: Laupäev 23
Kell: 00:00

Without Letters (LT)

Kava

REEDE 22

TARTU UUS TEATER

21:00 UKSED
22:00–22:30 SANDER REINUS
23:00–23:45 CARNIVAL YOUTH (LV)
00:00–00:45 DVPH
01:00–01:45 GRACIAS (FIN)
02:00–04:00 PARMANI PEOPLE


Uus Õu

11:00–15:00 Bändikoolitus (Genialistide Klubi suures saalis)
15:00–17:30 BändiLabor (Genialistide Klubi suures saalis)
17:00–20:00 Tartu muusikanädala pinksiturniir (korraldavad PK Metsvint ja Janno Pikkat) (Uus Õu)
20:00–21:30 Tartu muusikanädala muusikaviktoriin (korraldavad Kaarel Arb ja Grete-Stina Haaristo) (Uus Õu)
21:00 uksed Tartu Uues Teatris
21:30–03:00 FROTEE esitleb: BALEARICTARTU. Mikroplaadifirma esindajad Martin & Erki mängivad Uues Õues ja Genklubis palmide- ja päikeseloojangumuusikat.
22:00 Klubiõhtu algus Tartu Uues Teatris

LAUPÄEV 23

TARTU UUS TEATER

21.00 UKSED
22:00–22:45 BADASS YUKI
23:00–23:45 FAUN RACKET
00.00–00:45 WITHOUT LETTERS (LT)
01.00–01:45 AJUKAJA & ANDREVSKI
02.00-02:45 TALLINN JÄCK CITY


Uus Õu

12:00–14:00 Lastehommik (Uus Õu)
14:00–17:00 Ratta putitamise workshop: Tartu Eksperimentaalne Jalgrattatehas ja Ken Kamenjuk (Uus Õu)

Samaaegselt tasuta kontserdid Uues Õues:
14:00–14:30 Carnival Youth live
14:30–15:30 Madis Nestor (DJ)
15:30–16:00 Lauri Teder live
16:00–17:30 Without Letters (bändi DJ set)
17:30–18:00 Lost in Systems ja Eisi Mäesalu live
18:00–19:30 Madis Järvekülg (DJ)
19:30–20:00 Mimicry live
20:00–21:00 Raul Saaremets (DJ)

Õues võtavad koha sisse:
1. Biit Me pop-up plaadipood
2. Mehhiko toidu foodstand
3. Villem Variku salatibaar
4. Naiivi välibaar
5. Unified Field ehted
6. Kutshi Mutshi ehted ja kleidid
7. Tartu Eksperimentaalne Jalgrattatehas

Partnerid

Toetajad