Mobi Lab Design Friday neljapäevak

  • 8 detsember
  • Kell: 19.00
  • Akadeemia 3
  • Koduleht

Juba aasta on Mobi Lab-i Design Friday toonud kokku erinevaid disaini entusiaste, et kogemusi jagada ja üksteiselt õppida. Ka sel neljapäeval toimub mobiilirakendusi arendavas ettevõttes disainiprotsesse vaagiv arutelu Design Friday, kus sõna saavad nii disainerid kui tarkvaraarendajad. Vestluse lõppedes raputab muusika- ja tehnoloogiahuvilisi Tartu ja Tallinna uulitsate säravaima jõuguräpi kamba etteaste.

 

Räppar Metsakutsu on nende Tartu ja Tallinna uulitsatel sirgunud ning Kuu poest Balti jaamani kunginud noorte ja vihaste emsiide kohta öelnud nii:

“Mõni aeg tagasi kukkus Eesti räpi kaardimaja kokku. See juhtus siis, kui Soundcloud’i hakkas lugusid üles laadima segane punt nimega Hanf Kung. S*** kõlas värske, selle vastu ei vaielnud mitte keegi. Lood koosnevad lugematust arvust MC-dest ja veel rohkem lugematust arvust ridadest. Kui Kung tahaks riigikokku pääseda, siis üheks kampaaniaslõuganiks võiks vabalt olla “Ei lauldud refräänidele!”. Kõiki lugusid saadab intensiivne rippimine. Ma tunnen toore liha lõhna, kui ma nende LIVEl olen. Verine lihh lirtsub nende hammaste all, nii-et kogu publik on sooja verega kaetud. Meeste tähelend tundub lõputu.
Terve Kungi crew koosneb individuaalidest, igal MC-l oma superpower.”