4 Blackjacki nõuannet

Blackjack on lahe mäng ning kui seda õigesti mängida ja osata sellest viimast võtta, ei jää ka halb mängukogemus kasiinoelamust varjutama. Hea ettevalmistus on võti iga kasiinomängu puhul ja nii ka blackjacki puhul. Tooksin ära 5 olulist asja, mida peaks blackjacki puhul silmas pidama ja mille järgimine peaks endaga tunduvalt meeldivama mängukogemuse kaasa tooma.

1. Õpi tundma blackjacki baasstrateegiat

Selles punktis ei tohiks küll midagi üllatavat olla – kui õpid tundma ükskõik millise mängu reegleid, oled automaatselt eelisseisus. Kes üldse tänapäeval nii kasiinosse siseneks, et mänge ei tunne? Minu arvates on see automaatselt märk rumalusest, kui eeltööd kodus ei tehta ja minnakse kasiinosse sisuliselt oma raha lihtsalt tuulde loopima.

Blackjacki puhul on välja töötatud teatud baasstrateegia, mis on tabelina kõikjal internetis kättesaadav ja kujutab endast parimaid valikuid, mida erinevate käte puhul teha tasuks. Seega, uuri asja ja vii end kurssi!

2. Loe panuste piirmäära silti

Jällegi täiesti uskumatu, aga on väga palju inimesi, kes sisenevad mängu, selle reegleid ja panuse piirimäära silti lugemata! Mõned isegi ei tea, mis mängu nad mängima hakkavad. See on ülimalt tüütu, kui mängid lauas, kuhu selline mängija siseneb ja mängu segama hakkab. Ära ole see tüüp!

Seega alusta elementaarsest – loe silte, mis laua juures kõigile silmnähtaval kohal on ja vaata, mis on antud mängu täpsemad reeglid. Millal saab duubeldada, millal ja kui palju splittida jne. Kas mängus on allaandmise ehk surrender variant või ei. Kui need asjad selged, ole lahke ja hakka mängima.

3. Vali sõbraliku diileriga laud

Kuigi diilerid otseselt sinu kaarte mõjutada ei saa, on siiski palju meeldivam mängida toreda ja sõbraliku diileriga lauas. Sisuliselt on nad nagu ettekandjad restoranis – nende töö on sinuga meeldiv olla ja nad töötavad jootraha peal. Seega ei ole mõtet oma tuju rikkuda ja mossis diileri lauas edasi püsida.

Samamoodi peaks sa ka ise olema teistega austav ja meeldiv – nii saad ka ise positiivsele mänguelamusele kaasa aidata. On ka neid mängijaid, kes end diileri või teiste mängijate peal halbade kaartide puhul hakkavad välja elama. See on üpris ebameeldiv kogemus ja ei soovita seda kellelegi.

4. Tea oma piiri

Ära iial unusta, et mängid reaalse raha peale! On mängijaid, kes lähevad adrenaliiniga nii kaasa, et unustavad end edasi ja edasi mängima, kuigi nad on ammu oma võimeid ületanud. Oma emotsioonide kontrollimine on ka blackjacki puhul väga oluline – nii nagu iga mängu puhul tegelikult.

Seega – tarka mängu ja õnnelikku blackjacki kätt- https://www.optibetkasiino.ee/.