Book of Ra — kiire ning kergesti õpitav mäng  

Kui olete pärast väsitavat tööpäeva otsustanud pisut hinge tõmmata ning kasiinos või mänguportaalis midagi lihtsat ja toredat mängida, siis ettevõte Novomatic toodetud Book of Ra võib olla kõige parem valik.

Book of Ra populaarsuse kohta annab tunnustust see, et seda võib mängida igas kasiinos ning kasiinoportaalis. Mäng meelitab nii algajaid kui ka kogenud mängureid, mille tõttu võibki julgelt öelda, et tegu on interneti slotimängudest kõige populaarsemaga.

 

Mängu stoori on erinevalt paljudest teistest slotimängudest samuti põnevusttekitav. Mängides tutvud sa järjest Egiptuse saladusliku maailmaga, kehastudes aardekütiks, kes otsib müütilist Ra-raamatut, mis toob selle omanikule rikkust ja õnne.

 

Pääsedes kuldsesse hauakambrisse, ümbritseb teid suur hulk rikkuseid, mida võita. Mängul on lihtne, ent meeldiv disain ning sümbolid, mida saadavad idamaised heliefektid, mis loovad õige meeleolu ning haaravad mängija kaasa. Valida saab kahe mänguversiooni vahel: Book of Ra Classic ning Book of Ra Deluxe.

 

Book of Ra klassikalisel versioonil on viis rullikut ning üheksa panuseliini. Mängija eesmärk on suunaga vasakult paremale ühte ritta saada kolm, neli või viis ühesugust sümbolit. Raamat on selles mängus boonussümboli või jokkeri rollis. Kui ekraanile ilmub vähemalt kolm raamatut, algab boonusmäng, mis annab teile kümme tasuta spinni. Boonusmängu alustamiseks ei pea raamatud asuma ühel panuseliinil.

 

Enne, kui hakkate vaarao rikkuseid püüdma, tuleks valida selline panus, mis teie eelarvega sobib.

 

Book of Ra üheksat panuseliini võib omavahel igal hetkel vahetada. Selleks, et suurendada võimalust rohkem võita ning mängukogemust huvitavamaks muuta, võib korrigeerida iga panuseliini panust.

 

Kuna Book of Ra tegevuspaik on Vana-Egiptus ning seal leiduvad väärisesemed, siis mängusümbolite seas näeb skarabeuse, püramiide, hieroglüüfe, vaaraod, Indiana Jones’i ennast ning ka kuulsat Ra-raamatut. Raamat ise on vaba sümbol, mis tähendab, et selle ilmumine on hea märk isegi siis, kui see ei lange panuseliinile. Kõige tulusam on aardeküti sümbol ning sellele järgneb vaarao.

 

Selleks, et välja selgitada, kas mäng teid huvitab, saate kätt harjutada mõne tasuta versiooni peal, mille leiab erinevatest mänguportaalidest.