Book of Ra mäng

Tegu on ühe maailmas top 10-sse kuuluva slotimänguga ja samas on selle mängimine ja reeglite äraõppimine ülilihtne. Ilmselt meeldib inimestele selle lihtsus ja samas on Egiptuse müstiline vaaraode temaatika põnev ja kaasahaarav.

Hetkel saab internetikasiinodes mängida kahte versiooni: Book of Ra ja Book of Ra Deluxe. Viimane on kaasaegsem mäng natuke moodsama graafikaga ja lisatud on veel üks võidurida, kuid suuremas osas on need mängud enam-vähem ühesugused. Mõnele meeldib just vanakooli autentne versioon, maitse asi.

Kuidas seda mängitakse?

Esmakordsele mängijale ei tohiks alustades midagi eriti keerulist olla. Samas täiesti tühja koha pealt mängima hakata pole kunagi hea mõte, seega püüan ära seletada mängu põhimõtte. 5-rattaline slotimäng järgib sarnaseid reegleid, mis teisedki slotimängud, kuid sellel on vähem võiduridasid ja ka boonused on väga selged ja üheseltmõistetavad. Enne igat “spinni” paned panuse (alustada saab tavaliselt ka üliväikstest panustest) ja siis ootad, mis sümbolid su ette rulluvad. Rullikutel peab olema vähemalt kolm või enam ühesugust sümbolit, et oleks võimalik aktiveerida mõni võidurida. Panustada saab 1-st kuni 9-le võidureale. Teatud võidukombinatsioonidega saad ka lisaks võita 10 tasuta spinni.

Võimalikud võidud

Selles mängus on seeria erinevaid võidukombinatsioone ja olenevalt sümbolitest, mis su panustatud ridadele satuvad, on ka jackpottide ja võidusummade suurus üpris varieeruv. Isegi kui teha panuseid väikestes summades ning tasa ja targu edasi liikuda, on siin võimalik suuremaid võite saada. Kes aga on riskialtid ja teevad suuri panuseid, võivad ka kuni miljoni oma jackpottidega koju tuua. Seda loomulikult ei juhtu väga tihti ja selles suhtes on tegu täieliku õnnemänguga, sest keegi pole veel ära tõestanud, et kuidas siin mängus läbi mõne strateegia paremini võidaks, kuna sümbolite ja kombinatsioonide kokkusattumine peaks tehniliselt olema täiesti juhuslik. Selleks tuleb mängida muide alati litsentseeritud kasiinodes, et sa petta ei saaks. Litsentsiga kohtadel on alati ka kontrollid peal ja hoitakse silma peal, et automaadid töötaksid juhuslikkuse printsiibil.

Alljärgnevalt näide, mis on koostatud ühele reale panustades, väikseima võimaliku panusega:

5 Explorer’i ehk maadevastaja sümbolit võidab 5000,
4 Explorer’it võidab 1000,
3 Explorer’it 100,
2 Explorer’it 10.

5 Book of Ra ehk raamatu sümbolit võidab 200,
4 Raamatu sümbolit 20
3 Raamatut 2.

5 Pharaoh ehk vaarao sümbolit on samuti ülitulus – see võidab 2000,
4 Vaaraod 400,
3 Vaaraod 40,
2 Vaaraod 5.

5 Scarab ehk putukaga amuleti sümbolit toovad sisse 750,
4 putukaga amuleti sümbolit toovad sisse 100,
3 amuletti 30,
2 amuletti 2.

Lisaks on mängus ka hulk hieroglüüfe, millel ka omad väikesed võidusummad, kui saad ühesuguseid vähemalt 3-5 tükki ritta.

Saigi põhiline räägitud. Täpsemad reeglid ja võidusummad võivad ehk natukene olenevalt kasiinost erineda. Tasub alati enne mängimist nende kodukorraga tuvuda! Head seiklust aaretekambris!