Erinevad ruleti versioonid

Üllatav küll, kuid pealtnäha lihtsal kasiinomängul rulett, on palju erinevaid variatsioone ja peale klassikalise ruleti on terve hulk erinevate nüanssidega mänge, et kasiinokülastajatele rohkem huvitavaid elamusi pakkuda. Teeksingi alljärgnevalt nendest kokkuvõtte.

Ameerika rulett vs Euroopa rulett

Mõlemad on klassikalised ruleti versioonid ja neid leidub kasiinodes kõige sagedamini. Mõlemas mängus on numbrid 1 – 36, üksik 0 ja Ameerika versioonis lisaks veel 00. Mõlema puhul saab teha panuseid kindlale numbrile, numbrite kombinatsioonile, tulbale, poolele lauale, värvile punane või must jne. Nende kahe peamine erinevus seisneb aga selles, et Ameerika rulett on mängijale pisut vähemkasumlik, kui Euroopa rulett. See tuleneb Ameerika ruletis kasutatavast lisanumbrist 00 – see tõstab maja eelise Euroopa ruleti 2,70% -lt Ameerika 5.26% -le.

Prantsuse rulett

Prantsuse ruletti on üldiselt online kasiinodest keeruline leida, kuid see mäng on ise üpriski intrigeeriv. Nagu ka Euroopa ruleti puhul, on siin mängus üksik 0 kuid kui kuul sinna numbrile pidama jääb, kuid sa sellele panust ei teinud, kaotad ainult poole oma panusest. Selle nimetus on ‘La Partage’ reegel ja see annab mängijatele natuke suurema kindlustuse. Teine põnev reegel kannab nime ‘En Prison’ – kui sa teed panuse paaris või paaritule numbrile ja pall maandub nullil, pannakse su panus “vangi”. Kui järgmise ringiga õnnestub su panusel võita, saad oma panuse tagasi. Päris lahe ju?

Premiere Rulett – Diamond Edition

Seda mängu on hakanud viimasel ajal internetikasiinodes juba laiemalt levima ja sisuliselt on siin numbrid paigutatud rohkematele värvidele kui punane ja must ja seega saab panuseid teha suuremale värvide arvule: roheline, kollane, lilla ja sinine.

Multi-Ball Rulett

Mitme kuuliga mäng kasutab üheaegselt kuni kolme ruletikuuli ja see tähendab rohkem panuseid, rohkem actionit, rohkem võiduvõimalusi. Ideaalne mäng kannatamatule tänapäeva inimesele, kes tahab kõike rohkem, kiiremini ja korraga.

Live Dealer Rulett

Tõeline online – kasiinode innovatsioon on live diileriga rulett. Kui sa tahad kogeda päriskasiino õhustikku, kuid ei taha oma mugavast toolist ja kodusoojusest lahkuda, saad end sisse logida live kasiinosse, kus sa saad teha panuseid päris ruletirattale, mida keerutab päris diiler, kes asub päris kasiinos! Diileriga saab isegi vestlusesse asuda ja tavaliselt on live online kasiinode diilerid väga kõrgelt koolitatud ning valmis vastama igale su küsimusele, sekka ka mõne hea nalja visates.

Julgen seda kahe käega soovitada, ülilahe kogemus-https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=741.