Kaardimängud – intelligentne meelelahutus!

Kaardimängud internetikasiinos – mõnus meelelahutus!

 

Tõenäoliselt kõige populaarsemad ja legendaarsemad kasiinomängud on kaardimängud. Teame ju kõik, kuidas põnevusfilmides kurikaelad pokkerilaua taga aega veedavad ja üksteist muudkui üle trumpavad. Räägime kaartide mängimise teemast nüüd lähemalt, jagame natuke ka näpunäiteid ja häid nippe.

Mispärast on nende mängude menu niivõrd suur? Sellel on üsna mõistetav põhjus – tegemist on vägagi tulusate kasiinomängudega. Kui sa aga oskad asjale läheneda nutikalt ja strateegiliselt, siis on võimalus sul teenida päris häid summasid, millega ehk on võimalik pisut oma tulevikku kindlustada.

Mismoodi see kõik aga teoks saaks ja kuidas valida kõige sobivam kasiino, kus oma õnnele võimalus anda? Soovitame sulle internetis mängitavaid kasiinomänge ja räägime kohe lähemalt ka, miks just neid!

Missuguseid kaardimängud üldse saadaval on?

Kaks absoluutselt kõige tuntumat kaardimängu internetiavarustes on mõistagi Blackjack ja pokker. Sageli leiab nende mõlema mängu kohta kasiinodes kümneid mitmesuguseid variante. Lisaks on hea teada, et paljud internetikasiinod võimaldavad mängida spetsiaalse pokkeritarkvara abil ja selle tõttu saad veelgi mõnusaimaid mänguelamusi. Enamikku mängudest saab mängida ka nutiseadme vahendusel, seega on võimalik põnevust endaga kaasas kanda ja kaartidega meelt lahutada kas või bussi oodates või pargis jalutades.

Kas sa oled nende kahe populaarse kaardimängu reeglitega tuttav? Need on tegelikult üsnagi lihtsad. Pokkeri kõige olulisem eesmärk on, et sinu käes oleks tugevam kaardikombinatsioon kui su vastastel. Pokkerimängus on mõistagi õnnel suur osa, kuid oma roll on ka strateegial ja „bluffimisel“, mis tähendab, et võimalik on kavaldada ja jätta mulje sellest nagu oleks just sinul parasjagu parimad kaardid. Pokkeri mängimisel on mõistagi tähtis teada ja tunda erinevaid pokkerikäsi (ehk kaardikombinatsioone).

Miks on just internetikasiino kaartide mängimiseks hea?

Interneti vahendusel mängitavad põnevad kasiinomängud on populaarsed täiesti õigustatult. Aga võib-olla oled mõelnud, et miks üldse mängida meelelahutuslikke mänge internetis, selle asemel, et kasiinosse ise kohale minna ja kogeda kaardilõbu füüsilistes mänguautomaatides või reaalse laua taga?

Maja eelis on pole niivõrd suur

Kas teadsid, et kaardimängu puhul (nagu ka lauamängude) hoitakse maja eelis võimalikult madalal tasemel? See on mõnikord vaid 1% või sellest isegi madalamal. Kui võrdleme kaardimänge slottidega, siis viimaste puhul on tavaliselt maja eelis tunduvalt kõrgem. Seega miks mitte anda võimalus just kaardiõnnele?

Sa saad asjale läheneda kavalalt ja strateegiliselt

Miks on maja eelis kaardimängu puhul madalam? Peamine pojust peitub selles, et sul on kaarte mängides võimalik kasutada pisut kavalust, oma teadmisi ja strateegiaid. Kui sa oled Blackjacki reeglitega põhjalikult kursis ja omad rohkesti kogemusi, siis saad mänguga tõenäoliselt suurepäraselt hakkama. Ehk isegi võidad enamasti arvutit, sest sa tead täpselt, millal tasub mäng lõpetada ja millal tasub edasi minna. Nõnda sinu võiduvõimalused üha suurenevad ja põnevus kasvab!

Kopsakad boonused ja muud võimalused

Kaardi mängudega kaasnevad sageli üsna head boonused ja auhinnad.

Õdus ja mugav lahendus

Mõnikord on lihtsalt argipäev tüütu ja stressirikas, kuid kuskile välja minna pole ka justkui tahtmist. Seepärast on internetis mängitavad online-mängud argimuredest võitusaamiseks hea lahendus. Saad mängida arvutis või nutitelefonis, ükskõik millistes mugavates lemmik-riietes. Lesi diivanil või lausa voodis – valik on sinu!

Sa ei jää ilma ka seltskonnast

Arvamus, et internetis mängides jääd sa ilma sotsiaalsest suhtlemisest, on vägagi eksitav. Näiteks live-kasiinos mängides saad suhelda suvalisel ajal teiste mängijatega. Nõnda saad nii häid mängukogemusi kui ka suhtlemisvajaduse rahuldatud. Boonuseks saad jagada oma rõõmu ja leiad ehk isegi uusi toredaid tuttavaid. On ju põnev kogeda ka pisut konkurentsi?

Häid emotsioone kogeb nii algaja kui „vana kala“

Võib-olla oled salamisi mõelnud, et tore oleks pokkerit mängida, kui sa ei ole leidnud võimalust sellega alustada? Kui oskusi ja kogemusi veel ei ole, siis tõenäoliselt ei ole ka julgust minna kohe reaalsesse kasiinosse mängima. Hea uudis see, et internetikasiinos saad mängida individuaalselt ning sulle kõige paremas keskendumise keskkonnas. Aegamööda tulevad nõnda ka üha paremad oskused. Kui oled juba üsna kogenud ja hea mängija, siis samuti võib internetis mängimine olla sinu jaoks heaks meelelahutuseks, mis aitab sul samas hoida ka head mänguvormi.

Kaartidega tegutsedes ei kulu sinu raha nii kiiresti

Kaartidega mängud on kordades rahulikuma kiirusega kui slotid. Kui slotid tuhisevad kiirelt juba 10 ringi, siis sarnase ajakuluga jõuad kaardimängus teha vaid ühe käe. Tempo on seega aeglane ja sinu sisse makstud raha ei kulu kiirelt ära, vaid pakub sulle mängulõbu pikemalt.

Niisiis, kokkuvõtvalt saab öelda, et pole oluline, kas alles proovid kasiinomänge alustada või oled juba kogenud mängija, kaardiõnne saad proovida mugavalt ka oma kodudiivanil, ükskõik millisel kellaajal.

Räägime pisut videopokkerist

Nagu nimigi ütleb, siis seda mängu mängitakse mänguaparaatidel kasiino vastu, mitte reaalsete vastastega. Internetikasiinogi pakub laia valikut põnevaid videopokkeri mänge, mille seast endale sobivaim valida. Videopokker on hea viis, kuidas lihvida oma teadmisi ja mänguoskusi. Reeglid ei ole keerulised, need põhinevad enamasti five card draw pokkerimängul, mis tähendab, et mängijad võivad kaarte vahetada vähemalt ühe korra.

Videopokkeri mängus pead valima kõigepealt panuse (pane tähele, et sul oleks kontol piisav summa) ja seejärel vajuta deal nuppu. Sulle jagatakse kohe pärast seda ekraanil viis kaarti, kui soovid midagi neist ümber vahetada (oma pokkerikäe tugevust parandada), siis saad seda ühe korra teha.

Videopokkeris on oluline, et pokkerikäsi vastaks mänguautomaadi miinimumnõuetele (see on enamasti näidatud väljamaksete tabelis). Kõige levinum videopokkeri liik on “Jacks or Better” (paar poisse või tugevam), kus väljamaksed saavad alguse poistepaarist ja lähevad iga järgmise tugevama käega üha suuremaks. Kõige rikkalikum summa on võimalik võita kuningliku mastireaga

Pane kaardiõnn proovile LIVE kasiinos

Teadagi on erisugustel kasiinomängudel, nt ka ruletil mitu eri versiooni. Pokkerimänge võib olla lausa kümneid. Et valik oleks sinu jaoks hõlpsam, siis tea, et ühes tuntud Eesti internetikasiinos  saad valida ka kahe LIVE kasiino vahel, kus kõik toimub justkui päriselus sinu enda kõrval. Millise neist võtaksid sina?

Kasiino LAS VEGAS – tundub, et just selles kasiinos võid tunda ehtsa Las Vegase hõngu, kui valid mänguks näiteks live-ruleti, Blackjack’i või common draw Blackjack’i. See kasiino meeldib nii neile, kes eelistavad meelelahutust väikeste panuste kaupa, kui ka neile, kes armastavad julgeid riske.

Kasiino MONTE CARLO – seda sõnapaari kuuldes tulevad silme ette uhked kasiinosaalid, mis on täidetud suurejooneliste mänguritega. Monte Carlo on väga heade mängijate seas äärmiselt nimekas hasartmängupaik, kus saab nautida tuntud mänge: live-ruletti, live-Blackjack’i ning live-Baccarat’i.

Mõlemas kasiinos kasutatakse parimaid innovaatilisi tehnoloogiaid ja seega saame tulevikku vaadata juba nüüd. Me saame sulle koju kätte tuua nii Las Vegase kui ka Monte Carlo meeleolud ja mängurõõmu. Tule vaata live-kasiinost ise järele! Ägedad kaardimängud ootavad sind just igal kellaajal.