Kasiino Eestis

Eestis hasartmängude mängimist oluliselt ei piirata. Olulised on kaks asjaolu:
Mängida võivad need, kes on saanud 21 aasta vanuseks;
Kasiinovõitudelt ei pea maksma tulumaksu.

Seega erilisi piiranguid raha peale kaartide mängimiseks või kasiinode külastamiseks pole. Laias laastus on kasiinosid kahte tüüpi. Üks võimalus on mängida kasiinodes ja mängusaalides oma tuntud kujul, kuid teine võimalus on oma mängud mugavalt mängida interneti teel mängida. Allpool võrdlen mõlemat võimalust ning nende plusse ja miinuseid.

Traditsiooniline kasiino

Paljudele tundub, et kasiino ja mängusaal on sama asi. Tegelikult on nende vahel mõningad erinevused. Mängusaalides on ainult automaadid ning mänge, kus on tavaliselt tarvis diilerit ehk krupjeed, leiab mängusaalides ainult elektroonilises vormis.

Kasiinodest leiab aga nii mänguautomaadid, mängulauad kui ka võimaluse osaleda lotomängudes nagu Bingo või Keno ning sõlmida kihlvedusid.

Kõiki mänge ega ka võimalust panuseid teha pole igas kasiinos, ent uusi kliente otsides laindavad kasiinod pidevalt oma pakkumisi, püüdes rahuldada kõikide huviliste vajadusi. Kasiinodes tegutseb enamasti ka baar, kus pakutakse erinevaid jooke ning suupisteid. Huvitav fakt on see, et kasiinodes ja mängusaalides pole kunagi kella ega aknaid.

Internetikasiino

Netis asuvatel kasiinodel ja mängusaalidel pole nii suuri erinevusi. Neis võib leida sadu, isegi tuhandeid mänge. Netis võib enamikke mänge mängida ka ilma rahata, ehk lihtsalt endale selgeks teha, kas mäng sulle meeldib. On ka selliseid kasiinosid, kus uued kliendid saavad pärast registreerumist boonussumma, mille eest võib samuti võita. Kuigi selge on see, et keegi sulle raha ei kingi. Võidud makstakse välja vaid juhul, kui võidetud summa on piisavalt suur. Raha eest mängimisel tuleb registreerides kirja panna oma isikuandmed, sest hasartmängude mängimine pole alaealistele lubatud.

Valikuvõimalus on kõigil ning üha enam otsustatakse just netikasiino kasuks, kuigi ka tavaliste kasiinode uksed on endiselt lahti ning ootavad enda juurde kõiki asjast huvitatuid.

https://www.optibet.ee/et/kampaaniad/kasiino/?p=740