Kasiinode edulugu

Hasartmängud on inimesi köitnud juba inimtsivilisatsiooni algusaegadest, mistõttu pole valdkonna miljarditesse ulatuvad kasumid mitte juhus, vaid hästikalkuleeritud äri. Kuid kust tuleb kasum, kui võitudele kulutatakse samuti hiigelsummasid?

Mille pealt kasiinod teenivad ning kus asuvad maailam kõige rikkamad kasiinod? Vastused leiad sellest kirjatükist.

 

Miks hasartmängude korraldamine nii kasumlik on?

 

Hasartmängude korraldamine on kasumlik seetõttu, et inimesed on valmis oma rahast üha rohkem mängu panema. Ilmselt ka seetõttu, et 21. sajandil on arenenud maailmas raha suhteliselt lihtne teenida ning meelelahutusele jätkub lisaks ajale ka raha.

 

Kuid kasiinode tulu kõrval saavad üha suuremaid võite ka mängijad. Tark mängija panustab mängu vaid niipalju, et muu elu ei kannataks ning arved saaks korralikult makstud. Internet on täis õpetusi, kuidas olla parem mängija ning kätt saab harjutada ka tasuta mängudega. Nii on lisaks nutikatele kasiinodele nutikad ka paljud mängijad.

 

Oluline roll on ka sellel, kui suur on iga mängu puhul kasiino eelis. Kui teile näib, et iga mängija võit on kasiino kaotus, siis pole see nii. Kasiino ja mängija vahel on üks suur erinevus. Nimelt kindlustab kasiino ülekaal tulu pika perioodi vältel, aga mängijale lühikese perioodi vältel. Kasiino on üks, aga mängijaid on palju. Igaüks paneb mängu teatud summa raha, osa võidab ning teine osa kaotab. Kaotatud raha jääb kasiinole. Maailmas on miljoneid mängijaid ning suurem osa neist kaotab.

 

Võime saladuskatte all öelda, et üks mäng, kus kasiino ülekaal on kõige väiksem, on blackjack.

 

Kõige rikkamad kasiinod

 

Kuidas teada, läbi millise kasiino käib kõige rohkem raha? Omanike tulude järgi. Hetkel on maailma kõige tulusam kasiino Venetian Hotel and Casino Las Vegases. Selleks, et äri oleks edukas, peavad kokku langema mitmed erinevad asjaolud, mis aja jooksul omanikule ka tulu toovad. Selle kasiino omaniku rikkust hinnatakse 22 miljardi USA dollari suuruseks.