Kuidas valida erinevate ennustusportaaldie vahel?

Spordiennustustega on nii nagu iga teise eduka valdkonnaga – kahe konkurendi juurest ei leia sa kunagi identset pakkumist. Isegi kui sinule näib esmapilgul mõni teenusepakkuja kahtlane, võite selle kohta teistelt kuulda vaid head tagasisidet. Seetõttu uuri julgelt ka teisi ning arvestades enda soove ning teiste kogemust, leia endale kõige sobivam kihlveokontor.

Põhiolemus on portaalidel muidugi sama ning kõik nad peavad järgima Eesti seadusandlust. Mida soovid kihlveoportaalilt aga sina?

 

Kriteeriumid, mille järgi valida

 

On hulk asjaolusid, mille järgi valida ennustusportaal, millest teha oma peamine pesa. Mängijana võib sulle küllaltki oluline olla see, kui suur on minimaalne sissemakse oma kontole ning kui kiiresti kantakse võidud sinu pangaarvele. Ühtlasi tasub hinnata seda, millised on kihlveokontori koefitsiendid võrreldes teistega. Need võivad omajagu erineda, mistõttu tasubki konto esmalt luua mitmesse portaali, et tekiks parem ülevaade sellest, kus sinu väljavaated paremad on.

 

Üks oluline aspekt, mida vahel liiga madalalt hinnatakse on klienditeenindus. Kas on kellegi poole pöörduda, kui on tekkinud mingisugune probleem raha sisse- või väljamaksmisega? Õigupoolest võiks seda kriteeriumit hinnata ühena esimestest, kuna vastutulelik klienditeenindus näitab, et sinust hoolitakse.

 

Oluline on ka selline väline tegur nagu kodulehe väljanägemine. Keegi ei soovi aega veeta portaalis, mis on loodud pinnapealselt ja ebaprofessionaalselt, kus on keeruline orienteeruda ning pole selge, kuidas elementaarseid asju teha.

 

Boonused

 

Eestiski on endiselt olulised boonused, mida uue konto registreerimisel, esimese sissemakse lisana või mõnd panust tehes makstakse. Tutvu kindlasti kihlveportaalide pakutavate boonuste nimekirjaga, et sa midagi maha ei magaks. Kõige levinum viis klientide meelitamiseks on lisaraha, mis makstakse mängijale panuste tegemiseks. Ent ühtlasi tasub tutvuda reeglitega, kus on kirjas, millal on võimalik see summa välja võtta.