Tasuta kasiinomängud – mida igaüks võiks nende kohta teada?

– mida igaüks võiks nende kohta teada?

 

Ei ole mingi saladus, et kasiinomängud on mind alati võlunud. Seda teavad nii mu sõbrad kui ka tuttavad ja nagu võid aimata, siis arvamusi on igasuguseid. On neid, kes suhtuvad päris halvasti ja kujutavad vaimusilmas ette, et olen tegelane, kes sipleb lõpututes võlgades. Kuid on ka teine sort inimesi – need, kes on mu edukäigust ja tegevusest päriselt huvitatud ning ootavad põnevusega nõuandeid. Mõtlesin, et parim punkt, kust oleks mõttekas soovitustega alustada, on tasuta kasiinomängud – mida igaüks võiks nende kohta teada?

Tasuta kasiinomängud on mõne jaoks totaalne üllatus

Pakun huvilisele alati esimesena välja, et proovi kõigepealt mängimist tasuta! Saad n-ö maitse suhu, taipad, kuidas asi käib ja oskad vast ka arvata, kas see ala võiks sulle huvi pakkuda. Tasuta mängimine tekitab samuti närvikõdi ja pakub mõnusat meelelahutust.

Kuid kas teate, kui palju on olemas inimesi, kes ei ole kursis, et kasiinomänge üldse on võimalik internetis tasuta mängida?

„Tasuta pole siin ilmas mitte midagi!“ – arvavad nad. Kasiinomaailm on aga aja jooksul muutunud ja võimalusi on igasuguseid. Tegemist polegi enam üksnes halva mainega mängupõrguga, kust midagi positiivset loota pole.

Sa võid tasuta mängida niisama oma lõbuks ja mitte kunagi pärisrahaga üldse proovidagi, kui see sulle huvi ei paku. Samas aga on see mõnus võimalus esialgu tasuta kätt harjutada, kui sa just tahadki varsti katsetada ka pärisrahaga ja tunda veelgi mõnusamat mänguärevust.

Jah, kasiinomaailmas võid tänapäeval mängida ka tasuta!

Ma tutvustangi nüüd pisut põhjalikumalt, kuidas nautida kasiinomänge nõnda, et ei ole tarvis ainsatki senti rahakotist välja võtta. Saad lihtsalt nautida mõnusat ajaviidet.

Proovida saab näiteks tasuta spinne – riskivabad keerutused

Kui maapealse kasiinoasutuse puhul tõepoolest tasuta mängimine ei ole kõnealune variant, siis internetikasiino puhul ei ole asi kaugeltki mitte sama. Kuna veebimaailmas on kasiinode konkurents vägagi tugev ja mänguhuviline saab väga hõlpsalt kasiinomängu lihtsalt kinni lajatada ja teise netikasiinosse minna, siis tegelevad nad kõik pidevalt sellega, et kes pakub klientidele rohkem väärtust ja kes suudab ka uusi mängijaid enda juurde kutsuda (ja enda juures hoida).

Üheks lahenduseks on välja mõeldud tasuta keerutused. Niisiis, veebikasiinod pakuvad sulle tasuta spinne mänguautomaatidel mängimiseks ning nõnda ei ole sul tarvis oma raha mängu panna.

Mida need tasuta keerutused täpsemalt tähendavad?

Tasuta spinnid on slotiautimaadi keerutused, mida pakub kasiino mängijale – ehk sulle antakse teatud arv tasuta panustamiskordi, millega saad kasiinomängu katsetada.

Päris 100% tasuta mängimiseks saab valida näiteks sellise kasiino, kus antakse tasuta keerutusi ilma sissemakse nõudeta. Mõnikord antakse tasuta keerutusi kampaaniate puhul, kui teha sissemakse ning vahel pakutakse tasuta spinne pärast registreerumist kui teed esimese sissemakse.

Kui soovid tõesti mängida täielikult tasuta, pead valima kasiino, kus pakutakse spinne ilma sissemakseta.

Tasuta kasiinomängud veebikasiinos – proovi järgi, kaotada pole ju midagi!

Ah jaa, ma olen unustanud mainida, et lisaks tasuta keerutustele on ju enamikes kasiinodes olemas ka tasuta demoversioonid. See on niisugune variant tasuta mängimiseks, milleks sa ei pea enamasti isegi mitte sisse logima ega endale kontot tegema. Vali lihtsalt mäng, otsi varianti „proovi tasuta“ või „proovi mänguraha eest“ ja saadki niisama, oma lõbuks katsetada. See kehtib tavaliselt nii slotiautimaatide kui ka näiteks pokkeri ja Blackjack’i automaatide puhul. Muidugi ka ruletti saab nõnda väga edukalt katsetada.

Niisiis kui sa oled huvitatud sellest, mis on minu ajaviide ja toonud mulle ka õnne ning raha, siis mu esimene nõuanne ongi – tutvu selle maailmaga esialgu tasuta! Vaata ringi ja katseta.